پایگاه جامع تخصصی دانش عمران

مرجع سراسری گردآوری متن کامل تحقیقات , پایان نامه ها و مقالات تخصصی مهندسی عمران

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به درخواست های متعدد قیمت پایان نامه ها کاهش یافت/ همچنین برای خریداران محترمی که حداقل 10 عنوان از محصولات این پایگاه با یک شماره همراه و ایمیل مشخص خرید کرده اند کد تخفیف 25 درصد برای خریدهای بعدی اهدا می گردد جهت دریافت کد تخفیف یک ایمیل با موضوع کد تخفیف به ایمیل civil.sellfile.ir@gmail.com ارسال نمایید. 1. خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. 2. پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 3. جستجوی سریع و دقیق در محتوای سایت: پس از درج عبارت site:civil.sellfile.ir در جستجوگر گوگل یک space زده سپس عبارت مورد نظر را تایپ کنید.

درباره ما

 

هدف از گردآوری این مجموعه دسترسی هر چه سریع تر و راحت تر به منابع تمام متن علمی معتبر می‌باشد. ارائه کارهای پژوهشی در این پایگاه سبب شده تا در دسترس دیگر پژوهشگران قرار گیرند و بتوانند از نتایج آن‌ها در پژوهش‌های خود استفاده نمایند و هر چه تعداد ارجاعاتی که به یک کار پژوهشی می‌شود بیشتر باشد نشان از با ارزشتر بودن آن پژوهش است. غالب عناوین این مجموعه براساس درخواست‌های مکرر بازدید کنندگان گرامی در سایت قرار گرفته‌اند. ایمیل مستقیم مدیریت پایگاه جامع تخصصی دانش عمران civil.sellfile.ir@gmail.com آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما میباشد.

 

 

راهنمای خریداران محترم:

1- جهت دریافت فایل کامل هر عنوان از طریق بخش پرداخت و دانلود در پایان معرفی هر محصول اقدام نمایید.

2- خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید.

3- پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما بصورت پیوست (Attachment) نیز ارسال خواهد شد.

 

• در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید.

• ایمیل civil.sellfile.ir@gmail.com نیز جهت دریافت نظرات و پیشنهادات شما در نظر گرفته شده است.

• ایمیل civil.sellfile.ir@gmail.com آماده پاسخ گویی به درخواست های شما در مورد مقالات ISI از کلیه پایگاه‌های علمی، مقالات کلیه کنفرانس‌های برگزار شده در داخل و خارج از کشور، کتاب‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور می‌باشد.

 

جستجو در محتوای سایت توسط گوگل

برای جستجو در عناوین محصولات می توانید از کادر "جستجوی محصولات" که در بالای سایت تعبیه شده است استفاده نمایید اما اگر مایلید جستجوی دقیقی در محتوای سایت داشته باشید کافیست ابتدا عبارت زیر را کپی کرده و در جستجوگر گوگل Paste نمایید سپس با درج یک فاصله، متن دلخواه خود را در روبروی آن تایپ نمایید.

 

site:civil.sellfile.ir

 

 

ربات تلگرام با قابلیت جست و جوی محصولات

با استفاده از ربات تلگرام می توانید اقدام به جست و جوی محصولات و دریافت لیست محصولات نمایید.

در این ربات دو گزینه جستجو و لیست محصولات در نظر گرفته شده برای جستجو توسط ربات ابتدا کلمه جستجو را در تلگرام لمس نمایید، سپس کلمه مورد نظر خود را تایپ نمایید. تا فهرستی از محصولات مرتبط را دریافت نمایید.

 

نحوه دریافت کد تخفیف:

• در صورتی که تعداد عناوین خریداری شده بیش از 10 عنوان گردد، می‌توانید خریدهای بعدی را با 20 درصد تخفیف دریافت نمایید.

• کد تخفیف فقط شامل کسانی خواهد شد که ایمیل دقیق و شماره همراه خود را موقع خرید هر عنوان محصول درج کنند.

• برای مشاهده تعداد خریدهای انجام شده تا کنون، ایمیل خود را در قسمت پیگیری سفارش وارد نمایید تا کل خریدهای انجام شده با آن ایمیل به نمایش درآید.

• هر کد تخفیف مختص یک ایمیل و شماره همراه می‌باشد.

• برای فعالسازی کد تخفیف پس از اطمینان از تعداد خریدهای انجام شده تاکنون با درج کامل ایمیل و شماره همراه، درخواست خود با عنوان درخواست فعال سازی کد تخفیف، در قسمت پشتیبانی، سایر موارد درج کنید.

• مدت اعتبار کد تخفیف تا 2 ماه پس از فعالسازی آن می‌باشد.

• در مناسبت‌ها و اعیاد نیز کدهای تخفیف با محدویت زمانی و تعداد، در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

 

خرید محصولات آموزشی پرند با 10% تخفیف:

شرکت فنی مهندسی پرند برترین تولید کننده محصولات آموزشی و کاربردی در سطح کشور می‌باشد که آموزش نرم افزارهای متعدد همانند AutoCAD ، 3DsMAX ، MATLAB ، MS Project و ... از سطح مبتدی تا پیشرفته با کیفیت آموزشی عالی از جمله این محصولات می‌باشند.

هنگام خرید از فروشگاه آن لاین پرند با وارد کردن کد معرف زیر از 10% تخفیف هنگام خرید برخوردار شوید.

کد معرف

14903059

یا با ورود به فروشگاه آن لاین پرند از طریق کلیک بر اینجا یا لینک قرار داده شده در قسمت پیوندها به طور خودکار تخفیف مربوطه اعمال خواهد شد.

 

 

 

____________________________________________________________________