پایگاه جامع تخصصی دانش عمران

مرجع سراسری گردآوری متن کامل تحقیقات , پایان نامه ها و مقالات تخصصی مهندسی عمران

اطلاعیه فروشگاه

با توجه به درخواست های متعدد قیمت پایان نامه ها کاهش یافت/ همچنین برای خریداران محترمی که حداقل 10 عنوان از محصولات این پایگاه با یک شماره همراه و ایمیل مشخص خرید کرده اند کد تخفیف 25 درصد برای خریدهای بعدی اهدا می گردد جهت دریافت کد تخفیف یک ایمیل با موضوع کد تخفیف به ایمیل civil.sellfile.ir@gmail.com ارسال نمایید. 1. خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. 2. پس از خرید علاوه بر لینک دانلود مستقیم سایت، فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. 3. جستجوی سریع و دقیق در محتوای سایت: پس از درج عبارت site:civil.sellfile.ir در جستجوگر گوگل یک space زده سپس عبارت مورد نظر را تایپ کنید.

پروژه سازه‌های فولادی - ساختمان 6 طبقه

پروژه سازه‌های فولادی - ساختمان 6 طبقه پروژه سازه‌های فولادی - ساختمان 6 طبقه
محتویات این مجموعه:
فایل AutoCAD 2010 نقشه‌های معماری
فایل Word بارگذاری
فایل ETABS v9.5
فایل SAFE v8
فایل AutoCAD 2007 نقشه‌های اجرایی
فایل PDF دفترچه محاسبات شامل 99 صفحه

معرفی پروژه:
موضوع پروژه عبارتست از طراحی ساختمان مسکونی 6 طبقه اسکلت فلزی ( 5 طبقه بر روی پیلوت ) ، واقع در شهرستان گرگان با زیر بنای تقریبی 248.4 m^2 در هر سقف می باشد.
ارتفاع خالص طبقات 2.9 m و ضخامت سازه ای سقف 30 cm است. بنابراین ارتفاع سازه ای طبقات برابر 3.2 cm می شود. برای پایین ترین طبقه ( پیلوت ) که ارتفاع آن با احتساب ضخامت سازه ای سقف 2.7 m است ، 30 cm کف سازی فرض می شود در نتیجه ارتفاع سازه ای این طبقه برابر 3 m می گردد.
مقاطع تیر و ستون در این پروژه ، مقاطع مورد استفاده در اکثر پروژه های ساختمانی رایج در کشور می باشد ، بر این اساس از مقاطع IPE تک یا دوبل یا لانه زنبوری برای تیرها ، از مقاطع 2IPE برای ستون ها و از مقاطع 2UNP برای بادبندها استفاده خواهد شد. برای سقف سازه از تیرچه بلوک با بلوک 25 cm استفاده خواهد شد که در ادامه جزییات آن ارائه خواهد شد.
بار ثقلی روی تیرهای حمال جهت X قرار می دهیم ، از لحاظ عملی اجرای تیرهای حمال روی بال ستون ها مناسب تر است. برای سیستم باربر جانبی جهت X ، به دلیل وجود بازشوهای متعدد ، در محل های مختلف ، امکان قرار دادن بادبند وجود ندارد ، پس در این جهت قاب خمشی در نظر می گیریم و ستون ها باید در جهت X ( قاب خمشی ) قوی باشند.
در جهت Y از بادبندهای همگرا استفاده شده.
ساختمان در منطقه ای با زلزله خیزی زیاد قرار دارد ، بنابراین از قاب خمشی فولادی با شکل پذیری متوسط برای جهت X ، که ضریب رفتار آن در آیین نامه 2800 برابر 7 است و برای راستای محور Y قاب ساختمانی ساده با مهاربندی هم محور ( همگرا ) استفاده شده است که ضریب رفتار آن 6 می باشد.
اتصالات تیر در جهت X ( قاب خمشی ) صلب است ، اما در جهت Y به دلیل استفاده از مهاربند همگرای ضربدری کلیه اتصالات تیر به ستون مفصلی اند.
اتصالات پای ستون ها در جهت قاب خمشی صلب و در جهت Y از اتصالات مفصلی برای پای ستون ها استفاده می شود ، بنابراین صفحه زیر ستون در جهت X صلب و در جهت Y مفصلی خواهد بود.می توانید نمونه نمایشی شامل چند صفحه نخست دفترچه محاسبات (شامل نقشه‌های معماری و معرفی پروژه) را از لینک زیر دریافت کنید:
http://omidcivil.persiangig.com/sellfile/215n.zip/download

مشاهده آنلاین و دریافت فایل نمونه:
https://drive.google.com/file/d/0B3BBM5yT_t4ZYmN1bGR6SGNJX0E


** توجه: خواهشمندیم در صورت هرگونه مشکل در روند خرید و دریافت فایل از طریق بخش پشتیبانی در سایت مشکل خود را گزارش دهید. **

اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Steel---6Floors_150317_3966.zip13.8 MB

مجموعه مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2018

مجموعه مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2018   • مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2018 • محتوای مقالات: سیستم دیوارهای برشی فولادی (Steel Plate Shear Walls) • سال انتشار: 2018 میلادی • این مجموعه شامل 5 مقاله به زبان انگلیسی و در فرمت PDF می باشد.     عناوین مقالات: 1- Performance of steel plate shear walls with axially loaded vertical boundary elements 2- Equivalent ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

مجموعه مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2017

مجموعه مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2017   • مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2017   • محتوای مقالات: سیستم دیوارهای برشی فولادی (Steel Plate Shear Walls)   • سال انتشار: 2017 میلادی   • این مجموعه شامل 15 مقاله در فرمت PDF می باشد.     عناوین مقالات: 1- Experimental and numerical study on seismic behavior of LYS and HYS steel plate shear walls ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2016

مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2016   • مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2016   • محتوای مقالات: سیستم دیوارهای برشی فولادی (Steel Plate Shear Walls)   • سال انتشار: 2016 میلادی   • این مجموعه شامل 5 مقاله در فرمت PDF می باشد.     عناوین مقالات: 1- Analysis and design recommendations for diagonally stiffened steel plate shear walls 2- Stability ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

●مقالات پیشنهادی● | مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2015

●مقالات پیشنهادی● | مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2015   • مقالات ISI در زمینه دیوارهای برشی فولادی (SPSW) منتشر شده در سال 2015   • محتوای مقالات: سیستم دیوارهای برشی فولادی (Steel Plate Shear Walls)   • سال انتشار: 2015 میلادی   • این مجموعه شامل 6 مقاله در فرمت PDF می باشد.     عناوین مقالات: 1- Seismic behaviors of steel plate shear wall structures with construction details and materials 2- ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان